Click to order
Українська компанія INSTYLE заснована в 2008 році. За час існування компанія виросла з невеликої майстерні в професійну проектну команду з власним сучасним виробництвом.
Сьогодні INSTYLE це втілення традицій та цінностей через інновації, свідомий погляд на дизайн, зформоване бачення та відпрацьована концепція житлового простору.
Комплексні рішення INSTYLE є втіленням стилю та смаку, допомагаючи створити вам органічний простір, в якому кожний елемент та предмет меблів є невіддільною частиною єдиного архітектурного ансамблю.
Кожен проект INSTYLE базується на цінностіях та якостях, зформованих командою однодумців протягом багаторічної співпраці. Сучасні колекції INSTYLE є результатом пошуку та осмислення сценаріїв поведінки людини в інтер'єрі, дослідження вазаємовпливу людини та її середовища існування, коли простір здатен стоврювати настрій та особливу атмосферу і навпаки коли людина привносить нову деталь, що освіжає інтер'єр або ж додає візуального шуму. Бажання створювати естетичні середовища, які б мали сенс та задовільняли потреби сучасної людини стали рушієм появи колекцій поєднаних єдиною ідеєю. Так виникла головна концепція візуального та фізичного комфорту в інтер'єрному середовищі, в якому просторова форма органічно співіснує з людиною, її повсякденними ритуалами та високими вимогами до якості життя.
Для команди INSTYLE за багаторічну працю стали нормою та надійною основою високі стандарти виробництва, якості використовуваних матеріалів, та все що стосується професійності в технічних питаннях. Для INSTYLE це беззаперечний базовий принцип.
Відділ продажів:
Шоурум:
61166, вул. Новгородська, 46, Харків, Україна
Офіс:
Виробництво:
04111, вул. Салютна, 2, Київ, Україна
61177, вул. Залютинська, 4, Харків, Україна
ESTABLISHED IN 2022
ALL RIGHTS RESERVED ©